KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407404
nr 1540 7404
L Lundegårdh, Motiv från Öland. Signerad. Olja på duk, 29x46 cm, yttermått inklusive ram: 40x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:39:06
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr